Autosedačka Zopa VOYAGER 2

Doprava ZDARMA

Autosedačka Zopa Voyager 2 je otočná o 360° splňuje přísnou i-Size normu, s vložkou pro novorozence. Sedačka může být otočená protisměru jízdy až do 105 cm výšky dítěte, od 15 měsíců lze sedačku používat i po směru jízdy, otáčení má svoji vlastní pojistku na boku základny. O bezpečí se postará tvarované bočnice spolu s dvouplášťovým korpusem včetně boční ochrany, systém isofix společně s opěrnou nohou zase o pevné uchycení a stabilitu.

Více informací

Skladem, k odběru zítra 23.3. 

ZDARMA doručíme k vám domů v pátek 24.3. Možnosti doručení

Možnosti doručení

@@@deliveryInfoStateCz

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

  • PPL Balíkem PPL Expresní přeprava balíku do 24 hodin po odeslání. Možnost sledování zásilky. 100 Kč Zdarma v pátek 24.3.
  • PPL Osobní odběr - PPL Parcel Shop (4000 míst) Zboží si vyzvednete na vybrané pobočce sítě PPL ParcelShop. 100 Kč Zdarma k odběru v pátek 24.3.
  • Osobní odběr - Prodejna Praha 13 Zboží si vyzvednete ve specializované Maxi-Cosi prodejně "Ráj Autosedaček", Suchý vršek 2122/33, Praha 13. 0 Kč k odběru zítra 23.3.

Důležité vlastnosti

Prostorné sedadlo

Prostorné sedadlo

Prostorné sedadlo jehož délka poskytuje dostatečnou podporu pro nohy dítěte a to až do 105 cm výšky dítěte. Bočnice jsou z dvojitého korpusu, sedák je po stranách zvednutý, díky čemuž i menší dítě sedí "v" sedačce a ne "na" sedačce.

 

Polohování

Polohování sedačky

Celé sedadlo lze polohovat a to až do 105 cm výšky dítěte a to v obou směrech jízdy.

isofix

Systém isofix

Sedačku do vozu nainstalujete pomocí systému isofix, s kontrolkou správného zacvaknutí je tak sedačka bezpečně uchycena. To celé ještě doplníte opěrnou nohou.

novorozenecká vložka

Novorozenecká vložka

Na první zhruba 3 měsíce věku dítěte je sedačka Voyager 2 vybavena novorozeneckou vložkou, to umožňuje usazení dítěte již od 40 cm výšky.

Parametry

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 40 – 105 cm

Přibližný věk od narození do 4 let

Modelová řada střední

Umístění po směru jízdy ano, 76 – 105 cm

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte 5bodový pás

Polohování ano

Výška maximální 70 cm

Šířka 44 cm

Váha 14.5 kg