Autosedačka Zopa SCALE i-Size

EXTRA
CENA
Předvedeme

Doprava ZDARMA

Autosedačka Zopa Scale i-size je nejen pohodlná ale i bezpečná, disponuje boční ochranou, bočnice skořepiny jsou pevné a správně tvarované aby nikde nevzniklo prázdné místo, ochrana je tedy dobře zajištěna, tomu navíc napomáhá i pohodlná hlavová opěrka, která na rozdíl od jiných není tvořena křehkým polystyrenem (EPS),
ale velmi kvalitním expandovaným polypropylenem (EPP) a paměťovou pěnou. Můžete si tak být jisti, že pro bezpečí svého dítěte na cestách jste udělali maximum. O pohodlí se pak postará polohování celé sedačky až do pěti pozic. Sedačku můžete nainstalovat i pomocí isofixu ale také bez něj.

Více informací

Skladem, k odběru zítra 23.3. 

ZDARMA doručíme k vám domů v pátek 24.3. Možnosti doručení

Možnosti doručení

@@@deliveryInfoStateCz

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

  • PPL Balíkem PPL Expresní přeprava balíku do 24 hodin po odeslání. Možnost sledování zásilky. 100 Kč Zdarma v pátek 24.3.
  • PPL Osobní odběr - PPL Parcel Shop (4000 míst) Zboží si vyzvednete na vybrané pobočce sítě PPL ParcelShop. 100 Kč Zdarma k odběru v pátek 24.3.
  • Osobní odběr - Prodejna Praha 13 Zboží si vyzvednete ve specializované Maxi-Cosi prodejně "Ráj Autosedaček", Suchý vršek 2122/33, Praha 13. 0 Kč k odběru zítra 23.3.

Zopa SCALE i-Size je k dispozici v 1 barevné variantě

Důležité vlastnosti

Hlavová opěrka

Hlavová opěrka není vytvořena tvrdým  polystyrenem ale je vyplněna paměťovou pěnou a její vnitřní prostor je tak akorát pro dobrý pohyb ale zároveň i pro vysokou bezpečnost.

Systém isofix

Sedačku do vozu nainstalujete pomocí systému isofix, s kontrolou správného zacvaknutí je tak sedačka bezpečně uchycena.

Polohování

U značky Zopa již tradiční polohování celé sedačky pro větší pohodlí dětí při cestování. Toto polohování pomáhá aby dítěti které usne nepřepadávala hlava dopředu a tím šetřila krční páteř.

Boční ochrana

Další deformační zóna, boční ochrana pohltí tu první, nejsilněší energii vzniklou při případném bočním nárazu, dál se energie dostává do pružné bočnice skořepiny sedačky která ji dále rozvádí, spojení těchto prvků zvyšuje bezpečnost.

Parametry

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 100 – 150 cm

Přibližný věk od 3,5 roku do 12 let

Modelová řada střední

Poutání ISOFIXem ano

Poutání 3bodovým pásem ano

Umístění po směru jízdy ano

Umístění proti směru jízdy ne

Způsob poutání dítěte 3bodový pás

Polohování ano

Pratelný potah ano

Výška minimální 59 cm

Výška maximální 81 cm

Šířka 45 cm

Váha 7.5 kg