Autosedačka Maxi-Cosi Titan i-Size

Titan i-Size je autosedačka s ISOFIXEM pro děti od 15 měsíců do přibližně 12 let (76 – 150 cm). Jako autosedačka 2v1 roste spolu s dítětem více než 10 let. Je schválená podle novější normy i-Size, takže respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Titan i-Size zaujme vyvážeností vysokého bezpečí, míry komfortu a pořizovací ceny.

Více informací
10 let

Autosedačka na 10 let

Autosedačka 2v1 roste společně s vaším dítětem od batolete až do cca 12 let. Do váhy 18 kg je dítě zajištěné pomocí 5bodového bezpečnostního pásu. Později je 5bodový pás nahrazený bezpečnostním pásem ve vozidle a autosedačka tak poskytuje spolehlivou ochranu až do chvíle, kdy dítě dosáhne výšky 150 cm.

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

isofix

ISOFIX

Díky instalaci autosedačky pomocí kotevních bodů systému ISOFIX získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Tento vysoce bezpečný standard je dále vylepšen o pás Top Tether, který zajišťuje dodatečnou stabilitu autosedačky.

top tether

Top Tether

Horní upevňovací popruh minimalizuje otáčení autosedačky a tím snižuje možná zranění v oblasti hlavy a krku v případě srážky.

Polohování

Polohování sedadla

Pohodlí vašeho dítěte na cestách je nutnost. Právě proto byla Titan i-Size navržena s naklápěcími polohami a díky tomu poskytuje vašemu dítěti během spánku na cestách perfektní komfort. A to po celou dobu používání autosedačky.

Roste

Přizpůsobí se růstu dítěte

Nastavitelná opěrka hlavy nabízí několik výškových pozic, které umožňují přizpůsobit autosedačku vašemu rostoucímu dítěti. Díky integrovanému vedení pásů je nastavování opěrky hlavy intuitivní a rychlé.

G-cell

Boční ochrana G-CELL

Měkké, polstrované bočnice tvoří ochranou vrstvu, která pohlcuje sílu bočního nárazu a snižuje tak riziko zranění dítěte. G-CELL přidává další vestavěný chránič a poskytuje maximální možnou ochranu.

Proč vybrat Titan i-Size

Autosedačky řady Titan jsou vždy dvě sedačky v jedné. Kombinují skupinu autosedaček do přibližně 4 let věku dítěte a skupinu autosedaček přibližně od 4 let do 12 let věku dítěte. Tato řada autosedaček je vhodná především pro rodiče, kteří často převáží děti různého věku, jako druhá autosedačka do rodiny nebo jako sedačka k prarodičům.

Vysokou úroveň bezpečí zajišťuje schválení podle nové přísnější normy i-Size. Polstrované bočnice jsou nově vybaveny pokročilou ochranou proti bočnímu nárazu G-CELL. Pohodlné a prostorné sedadlo umožňuje polohování do odpočinkové pozice a má výškově polohovatelnou opěrku hlavy.

Na vaše otázky odpovídá

David Mühlbauer

produktový specialista ObchodMC.cz

+420 777 822 729 (po – pá, 10:00 – 16:30)

info@obchodmc.cz

Podívejte se na video