Autosedačka Maxi-Cosi Pearl Pro2 i-Size

Doprava ZDARMA

Toto je autosedačka bez základny, kterou musíte mít zakoupenu již s předchozí autosedačkou do 13 kg. Autosedačka bez základny není funkční.

Pearl Pro2 i-Size je autosedačka s ISOFIXEM pro děti od 6 měsíců do přibližně 4 let (67 – 105 cm). Je schválená podle novější normy i-Size, takže respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Je určena jako pokračující autosedačka především pro rodiče, kteří mají zakoupenu základnu FamilyFix3. Pořízením Pearl Pro2 i-Size a spojením se základnou FamilyFix3 vznikne autosedačka, která pro vaše dítě nabízí vysoký standard bezpečnosti a komfortu.

Více informací

Důležité vlastnosti

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Proti směru

Déle proti směru jízdy

Autosedačky s instalací proti směru jízdy nabízejí nejlepší ochranu v případě čelního nárazu, což je nejčastější typ nehod na vozovkách. V případě čelní kolize v autosedačce orientované proti směru jízdy směřuje síla nárazu do zadní části sedačky, zatímco zbývající energie je rovnoměrně rozptýlena mezi hlavu, krk a horní část těla. Proto doporučujeme používat orientaci proti směru jízdy co nejdéle.

Modulární základna

Modulární základna

Jedna základna, dvě sedačky: modulární základna FamilyFix3 je kompatibilní s autosedačkou pro miminka CabrioFix i-Size i autosedačkou Pearl Pro2 i-Size a umožňuje jejich jednoduché a rychlé střídání. Tato modularita poskytuje vynikající komfort pro první čtyři roky s vaším dítětem. Základnu FamilyFix3 musíte mít zakoupenu s předchozí autosedačkou nebo ji dokoupit zvlášť jako příslušenství.

Isofix

ISOFIX

Díky instalaci autosedačky pomocí kotevních bodů systému ISOFIX získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Tento vysoce bezpečný standard je dále vylepšen o podpěrnou nohu, která zajišťuje dodatečnou stabilitu autosedačky.

Noha

Opěrná noha

Podpěrná noha zajišťuje dodatečnou stabilitu základny dětské autosedačky proti podlaze vozidla. Minimalizuje sklopný a rotační pohyb a snižuje síly pohybu vpřed, vyvíjené na vaše dítě při nehodě. Tím ho pomáhá chránit. Pro bezpečnou instalaci ve vašem vozidle je opěrná noha výškově nastavitelná.

Polohování

Polohování

Pohodlí vašeho dítěte na cestách je nutnost. Právě proto byla Pearl Pro2 i-Size navržena s naklápěcími polohami ve směru i proti směru jízdy a díky tomu poskytuje vašemu dítěti během spánku na cestách perfektní komfort.

Pásy

Pásy s funkcí Easy-in

Systém popruhů Easy-in dělá čest svému jménu. 5bodové bezpečnostní pásy jsou speciálně navrženy tak, aby vám usnadnily nastupování a vystupování vašeho děťátka z auta. Pásy drží v poloze, ve které nepřekáží během nastupování do autosedačky.

Roste

Přizpůsobí se růstu dítěte

Nastavitelná opěrka hlavy nabízí několik výškových pozic, které umožňují přizpůsobit autosedačku vašemu rostoucímu dítěti. Díky integrovanému vedení pásů je nastavování opěrky hlavy intuitivní a rychlé.

Vložka

Zmenšovací vložka

Integrovaná pohodlná vložka pro použití do 2 let (do 84 cm) nabízí letní a zimní stranu pro maximální pohodlí a termoregulaci.

Proč vybrat Pearl Pro2 i-Size

Autosedačky řady Pearl mají oddělitelnou základnu, kterou je možné použít také pro autosedačku pro miminka do 13 kg. Model Pearl Pro2 i-Size nabízí díky ISOFIX základně FamilyFix3 možnost otáčení sedadla. Především malým dětem poskytuje bezpečnější pozici proti směru jízdy a těm větším případně praktičtější pozici po směru jízdy. Sedadlo autosedačky obsahuje zmenšovací vložku pro nejmenší děti, lze jej snadno sklopit do odpočinkové pozice a má výškově polohovatelnou opěrku hlavy, která se přizpůsobí růstu dítěte. Vyšší úroveň bezpečí zajišťují polstrované bočnice.

V ceně balení

  • Sedadlo autosedačky bez základny

Na vaše otázky odpovídá

David Mühlbauer

produktový specialista ObchodMC.cz

+420 777 822 729 (po – pá, 10:00 – 16:30)

info@obchodmc.cz

Podívejte se na video

Parametry

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 67 – 105 cm

Přibližný věk od 6 měsíců do 4 let

Poutání ISOFIXem ano

Poutání 3bodovým pásem ne

Umístění po směru jízdy ano, 76 – 105 cm

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte 5bodový pás

Polohování ano

Pratelný potah ano

Typ boční ochrany základní

Základna není v ceně, k dokoupení FamilyFix3

Otočné sedadlo směrem ke dveřím auta ne

Modulární systém jedné základny a dvou sedaček ano

Novorozenecká vložka zmenšovací vložka pro děti od 6 měsíců do 2 let v ceně autosedačky

Systém odvětrávání ne

Výška maximální 59.5 cm

Šířka 47.5 cm

Váha 7.55 kg