Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Doprava ZDARMA

Toto je autosedačka bez základny, kterou musíte mít zakoupenu již s předchozí autosedačkou do 13 kg. Autosedačka bez základny není funkční.

Pearl 360 je autosedačka s ISOFIXEM pro děti od narození do přibližně 4 let (40 – 105 cm). Je schválená podle novější normy i-Size, takže respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Je určena jako pokračující autosedačka především pro rodiče, kteří mají zakoupenu základnu FamilyFix 360. Pořízením Pearl 360 a spojením se základnou FamilyFix 360 vznikne autosedačka, která vašemu dítěti nabídne nejvyšší možné bezpečí a úroveň komfortu v této kategorii autosedaček. Vítěz testu Stiftung Warentest 05/2022.

Více informací

Skladem, k odběru zítra 23.3. 

ZDARMA doručíme k vám domů v pátek 24.3. Možnosti doručení

Možnosti doručení

@@@deliveryInfoStateCz

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

 • PPL Balíkem PPL Expresní přeprava balíku do 24 hodin po odeslání. Možnost sledování zásilky. 100 Kč Zdarma v pátek 24.3.
 • PPL Osobní odběr - PPL Parcel Shop (4000 míst) Zboží si vyzvednete na vybrané pobočce sítě PPL ParcelShop. 100 Kč Zdarma k odběru v pátek 24.3.
 • Osobní odběr - Prodejna Praha 13 Zboží si vyzvednete ve specializované Maxi-Cosi prodejně "Ráj Autosedaček", Suchý vršek 2122/33, Praha 13. 0 Kč k odběru zítra 23.3.

Důležité vlastnosti

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Luxus

Luxusní provedení

Celkový design autosedačky, potahové látky, kvalita polstrování, to vše je u Pearl 360 k dispozici v luxusním vysoce kvalitním provedení. S touto autosedačkou získáte to nejlepší, co Maxi-Cosi nabízí.

Vložka

Novorozenecká vložka

Součástí autosedačky je vložka pro novorozence. Ta je speciálně navržená tak, aby poskytovala větší pohodlí a ochranu pro nejmenší děti do 60 cm. Omezuje prostor v autosedačce a miminko může ležet rovněji v pohodlné a ergonomické poloze.

Proti směru

Déle proti směru jízdy

Autosedačky s instalací proti směru jízdy nabízejí nejlepší ochranu v případě čelního nárazu, což je nejčastější typ nehod na vozovkách. V případě čelní kolize v autosedačce orientované proti směru jízdy směřuje síla nárazu do zadní části sedačky, zatímco zbývající energie je rovnoměrně rozptýlena mezi hlavu, krk a horní část těla. Proto doporučujeme používat orientaci proti směru jízdy co nejdéle.

Modulární základna

Modulární základna

Jedna základna, dvě sedačky: modulární základna FamilyFix 360 je kompatibilní s autosedačkou pro miminka Pebble 360 a Coral 360 i autosedačkou Pearl 360 a umožňuje jejich jednoduché a rychlé střídání. Tato modularita poskytuje vynikající komfort pro první čtyři roky s vaším dítětem. Základnu FamilyFix 360 musíte mít zakoupenu s předchozí autosedačkou nebo ji dokoupit zvlášť jako příslušenství.

360

Výhoda rotace o 360 stupňů

FlexiSpin je chytrý, vestavěný rotační systém, který umožňuje snadné otáčení autosedačky o 360° pouze jednou rukou. Díky tomu je možné vaše dítě snadno posadit a připoutat, protože jednoduše otočíte autosedačku směrem ke dveřím auta. Přestože doporučujeme vozit vaše dítě co nejdéle otočené proti směru jízdy, přechod do polohy po směru jízdy, když je vaše dítě dostatečně staré, je díky otáčení o 360° rychlý a snadný.

Isofix

ISOFIX

Díky instalaci autosedačky pomocí kotevních bodů systému ISOFIX získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Tento vysoce bezpečný standard je dále vylepšen o podpěrnou nohu, která zajišťuje dodatečnou stabilitu autosedačky.

Noha

Opěrná noha

Podpěrná noha zajišťuje dodatečnou stabilitu základny dětské autosedačky proti podlaze vozidla. Minimalizuje sklopný a rotační pohyb a snižuje síly pohybu vpřed, vyvíjené na vaše dítě při nehodě. Tím ho pomáhá chránit. Pro bezpečnou instalaci ve vašem vozidle je opěrná noha výškově nastavitelná.

Polohování

Polohování

Pohodlí vašeho dítěte na cestách je nutnost. Právě proto byla Pearl 360 navržena s naklápěcími polohami ve směru i proti směru jízdy a díky tomu poskytuje vašemu dítěti během spánku na cestách perfektní komfort.

Pásy

Pásy s funkcí Easy-in

Systém popruhů Easy-in dělá čest svému jménu. 5bodové bezpečnostní pásy jsou speciálně navrženy tak, aby vám usnadnily nastupování a vystupování vašeho děťátka z auta. Pásy drží v poloze, ve které nepřekáží během nastupování do autosedačky.

Roste

Přizpůsobí se růstu dítěte

Nastavitelná opěrka hlavy nabízí několik výškových pozic, které umožňují přizpůsobit autosedačku vašemu rostoucímu dítěti. Díky integrovanému vedení pásů je nastavování opěrky hlavy intuitivní a rychlé.

G-CELL

Boční ochrana G-CELL

Měkké, polstrované bočnice tvoří ochranou vrstvu, která pohlcuje sílu bočního nárazu a snižuje tak riziko zranění dítěte. G-CELL přidává další vestavěný chránič a poskytuje maximální možnou ochranu.

Clima Flow

Ventilace Clima Flow

Autosedačka Pearl 360 je navržena s vylepšenými a rozšířenými ventilačními panely ClimaFlow a prodyšnou pěnou pro zlepšení cirkulace vzduchu a udržení správné teploty vašeho dítěte.

Proč vybrat Pearl 360

Autosedačky řady Pearl mají oddělitelnou základnu, kterou je možné použít také pro autosedačku pro miminka do 13 kg. Nejnovější model z této řady Pearl 360 nabízí díky ISOFIX základně FamilyFix 360 možnost otáčení sedadla o 360 stupňů. Především malým dětem poskytuje bezpečnější pozici proti směru jízdy a těm větším případně praktičtější pozici po směru jízdy. A díky otočení autosedačky směrem ke dveřím auta usadíte své dítě zcela pohodlně.

Sedadlo autosedačky obsahuje novorozeneckou vložku, lze jej snadno sklopit do odpočinkové pozice a má výškově polohovatelnou opěrku hlavy, která se přizpůsobí růstu dítěte. Vyšší úroveň bezpečí zajišťují polstrované bočnice s pokročilou ochranou proti bočnímu nárazu G-CELL. O pohodlí dítěte se postará také ventilační systém ClimaFlow.

Náš tip

Pokud máte zakoupenu základnu FamilyFix 360. Pearl 360 aktuálně patří mezi nejlepší autosedačky Maxi-Cosi v kategorii, proto ji doporučujeme všem rodičům s nejvyššími nároky na bezpečí a komfort svého dítěte.

V ceně balení

 • Sedadlo autosedačky bez základny
 • Novorozenecká vložka

2.1 Hodnocení sedačky autoklubem ADAC

 • Bezpečnost: 2.1
 • Obsluha: 2.3
 • Ergonomie: 2.0
 • Škodliviny: 1.0
 • Zpracování a čištění: 2.5
 • 0.6 - 1.5 velmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojující
 • 3.6 - 4.5 dostatečné
 • 4.6 - 5 nedostatečné

Na vaše otázky odpovídá

David Mühlbauer

produktový specialista ObchodMC.cz

+420 777 822 729 (po – pá, 10:00 – 16:30)

info@obchodmc.cz

Podívejte se na video

Parametry

Známka ADAC 2.1

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 40 – 105 cm

Přibližný věk od narození do 4 let

Poutání ISOFIXem ano

Poutání 3bodovým pásem ne

Umístění po směru jízdy ano, 76 – 105 cm

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte 5bodový pás

Polohování ano

Pratelný potah ano

Typ boční ochrany rozšířená G-CELL

Základna není v ceně, k dokoupení FamilyFix 360

Otočné sedadlo směrem ke dveřím auta ano, po dokoupení základny

Modulární systém jedné základny a dvou sedaček ano

Novorozenecká vložka ano, v ceně autosedačky

Systém odvětrávání ano, ClimaFlow

Výška maximální 73 cm

Šířka 43 cm

Váha 8 kg