Autosedačka Maxi-Cosi Kore Pro i-Size

Kore Pro i-Size je autosedačka s ISOFIXEM pro děti od 3,5 roku do přibližně 12 let (100 – 150 cm). Je schválená podle novější normy i-Size, takže respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Kore Pro i-Size je nejmodernější autosedačka Maxi-Cosi ve své kategorii, proto uspokojí i rodiče s nejvyššími nároky na bezpečnostní výbavu a nabízený komfort pro dítě.

Více informací
i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Luxusní provedení

Luxusní provedení

Celkový design autosedačky, potahové látky, kvalita polstrování, to vše je u Kore Pro i-Size k dispozici v luxusním vysoce kvalitním provedení. S touto autosedačkou získáte to nejlepší, co Maxi-Cosi nabízí.

Isofix

ISOFIX

Díky instalaci autosedačky pomocí kotevních bodů systému ISOFIX získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla.

Svetlo

ClickAssist Light

Speciální funkce ClickAssist Light usnadňuje zapínání pásů. Když se dítě posadí do sedačky, světlo ClickAssist se rozsvítí a tak osvětlí oblast mezi dětskou sedačkou a zadním sedadlem.

SPS

Boční ochrana SPS

Systém boční ochrany SPS Plus v bočnicích a opěrce hlavy absorbuje energii vzniklou při nárazu a chrání tak celou horní polovinu těla dítěte.

Roste

Přizpůsobí se růstu dítěte

Nastavitelná opěrka hlavy nabízí několik výškových pozic, které umožňují přizpůsobit výšku i šířku autosedačky vašemu rostoucímu dítěti.

Proč vybrat Kore Pro i-Size

Autosedačky řady Kore kombinují vysokou bezpečnost s exkluzivním vzhledem, který uspokojí i náročné rodiče.

Vyšší úroveň bezpečí zajišťuje u autosedačky Kore Pro i-Size pokročilý systém boční ochrany SPS Plus v bočnicích a opěrka hlavy, která absorbuje energii vzniklou při nárazu. Speciální funkce ClickAssist Light usnadňuje připoutání dítěte během zhoršených světelných podmínek. Prostorné sedadlo roste spolu s dítětem i díky výškově polohovatelné opěrce hlavy.

Náš tip

Kore Pro i-Size je aktuálně nejlepší autosedačka Maxi-Cosi v kategorii, proto ji doporučujeme všem rodičům s nejvyššími nároky na bezpečí a komfort svého dítěte.

2.1 Hodnocení sedačky autoklubem ADAC

  • Bezpečnost: 2.5
  • Obsluha: 1.6
  • Ergonomie: 2.0
  • Škodliviny: 1.0
  • Zpracování a čištění: 1.9
  • 0.6 - 1.5 velmi dobré
  • 1.6 - 2.5 dobré
  • 2.6 - 3.5 uspokojující
  • 3.6 - 4.5 dostatečné
  • 4.6 - 5 nedostatečné

Na vaše otázky odpovídá

David Mühlbauer

produktový specialista ObchodMC.cz

+420 777 822 729 (po – pá, 10:00 – 16:30)

info@obchodmc.cz

Podívejte se na video