[topBannerStamp]

[topBannerTextLeft] [topBannerTextLeftBig]

Black Friday slevy na vše až 15%

zavřít

Autosedačka Maxi-Cosi Coral 360

ZDARMA doručíme k vám domů Záruka 3 roky

Nejnovější verze autosedačky v černé barvě skořepiny.

Coral 360 je autosedačka pro děti od narození do 15 měsíců (40 – 83 cm). Je schválená podle novější normy i-Size, takže respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Coral 360 je konstrukčně unikátní autosedačka určená rodičům, kteří potřebují nebo vyžadují velmi nízkou váhu pro snadné přenášení.

Více informací

Doručíme za 2-3 pracovní dny (skladem 20 ks)

ZDARMA doručíme k vám domů Možnosti doručení

Možnosti doručení

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

  • PPL Balíkem PPL Expresní přeprava balíku do 24 hodin po odeslání. Možnost sledování zásilky. 100 Kč Zdarma Doručíme za 2-3 pracovní dny
  • PPL Osobní odběr - PPL Parcel Shop (4000 míst) Zboží si vyzvednete na vybrané pobočce sítě PPL ParcelShop. 100 Kč Zdarma Doručíme za 2-3 pracovní dny
  • Osobní odběr - Prodejna Praha 13 Zboží si vyzvednete ve specializované Maxi-Cosi prodejně "Ráj Autosedaček", Suchý vršek 2122/33, Praha 13. 0 Kč Doručíme za 2-3 pracovní dny

Záruka 3 roky

Kategorie: Autosedačky 0-13 kg

Proč vybrat Coral 360

Řada autosedaček Coral přinesla originální řešení modulární konstrukce autosedačky, která umožňuje rodičům přenášet vnitřní odnímatelný nosič o váze pouze 1,7 kg. Chytře navržená skořepina zajišťující vysokou bezpečnost je u Maxi-Cosi naprostým standardem. Nejnovější model Coral 360 ji nabízí v elegantním černém provedení.

Jistotu bezpečí navíc zvyšuje komfortní novorozenecká vložka, která pomáhá docílit správné polohy u nejmenších miminek. Samozřejmostí je integrovaná sklápěcí sluneční stříška pro ochranu před sluncem a větrem.

K autosedačce Coral 360 je možné dokoupit ISOFIX základnu Maxi-Cosi FamilyFix 360. Získáte tak ještě větší pohodlí pro poutání autosedačky, ale také sedadlo, které lze otočit směrem ke dveřím vozidla, což umožňuje pohodlné usazení dítěte. Navíc lze na základnu FamilyFix 360 připevnit také pokračující autosedačku pro větší děti Pearl 360, takže touto volbou si výhodně zajistíte cestování až do 4 let věku dítěte.

Autosedačku je možné použít jako součást cestovního systému s kočárky Maxi-Cosi a dalších značek, které jsou kompatibilní se systémem Maxi-Cosi Click and Go.

Důležité vlastnosti

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Modulární autosedačka

První modulární autosedačka

Modulární systém s odnímatelným měkkým nosičem zajišťuje pohodlí a klid na cestách. Odnímatelný měkký nosič o hmotnosti pouhých 1,7 kg umožňuje zcela unikátní možnosti pro snadnější přenášení dítěte.

Ruzné zpusoby noseni

Různé způsoby nošení

Díky zatahovacím rukojetím lze měkký nosič používat při každodenním přenášení v několika ergonomických polohách. Pohodlí Coral 360 můžete pozvednout na ještě vyšší úroveň pomocí popruhu Coral Carry, který se nabízí jako dokoupitelné příslušenství. S tímto příslušenstvím budete mít při přenášení vašeho děťátka obě ruce volné.

Vložka

Novorozenecká vložka

Součástí autosedačky je bezpečnostní vložka pro novorozence, která omezuje prostor v autosedačce a miminko může ležet rovněji v pohodlné a ergonomické poloze.

Pasy

Pásy s funkcí Easy-in

Systém popruhů Easy-in dělá čest svému jménu. 3bodové bezpečnostní pásy jsou speciálně navrženy tak, aby vám usnadnily cestování s vaším děťátkem. Pásy drží v poloze, ve které nepřekáží během vkládání dítěte do autosedačky.

Stríška

Sklápěcí sluneční stříška

Součástí autosedačky je integrovaná sklápěcí sluneční stříška, která nabízí ochranu před sluncem a větrem.

Isofix základna

ISOFIX základna

Po dokoupení základny FamilyFix 360 lze instalovat autosedačku pomocí kotevních bodů systému ISOFIX. Tím získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Tento vysoce bezpečný standard je dále vylepšen o podpěrnou nohu, která zajišťuje dodatečnou stabilitu autosedačky.

180

Výhoda rotace o 180 stupňů

Se základnou FamilyFix 360 získáte další výhody pro pohodlné používání autosedačky Coral 360. FlexiSpin je chytrý, vestavěný rotační systém, který umožňuje snadné otáčení autosedačky o 180° pouze jednou rukou. Díky tomu je možné vaše dítě snadno posadit a připoutat, protože jednoduše otočíte autosedačku směrem ke dveřím auta.

Modulární základna

Modulární základna

Jedna základna, dvě sedačky: modulární základna FamilyFix 360 je kompatibilní s autosedačkou pro miminka Coral 360 i pokračující autosedačkou Pearl 360 a umožňuje jejich jednoduché a rychlé střídání. Tato modularita poskytuje vynikající komfort pro první čtyři roky s vaším dítětem.

Cestovní systém

Cestovní systém

Coral 360 lze pomocí adaptérů připevnit na kočárky Maxi-Cosi a další modely kočárků mnoha významných značek. Dětská autosedačka se tak stává součástí praktického cestovního systému, který rozšiřuje vaši mobilitu a nabízí plnohodnotné řešení pro cestování.

Podívejte se na video

Parametry

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 40 – 83 cm

Přibližný věk od narození do 15 měsíců

Umístění po směru jízdy ne

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte 3bodový pás

Pratelný potah ano

Poutání 3bodovým pásem vozidla

Poutání pomocí externí základny ano, po dokoupení základny

Externí základna ISOFIX ano, FamilyFix 360

Novorozenecká vložka ano, komfortní novorozenecká vložka

Stříška ano, součástí autosedačky

Součást cestovního systému ano

Typ boční ochrany základní

Otočné sedadlo směrem ke dveřím auta ano, po dokoupení základny

Systém odvětrávání ne

Odnímatelný vnitřní nosič ano

Výška maximální 58 cm

Šířka 44 cm

Váha 5.5 kg