[topBannerStamp]

[topBannerTextLeft] [topBannerTextLeftBig]

Vánoční slevy na vše až 15%

zavřít

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix i-Size

ZDARMA doručíme k vám domů Záruka 3 roky

CabrioFix i-Size je autosedačka pro děti od narození do 15 měsíců (40 – 83 cm). Je schválená podle novější normy i-Size, takže respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. CabrioFix i-Size zaujme perfektní vyvážeností vysokého bezpečí, míry komfortu, nízké váhy a pořizovací ceny. Vítěz testu Stiftung Warentest 05/2022.

Více informací

Skladem, k odběru dnes 

ZDARMA doručíme k vám domů zítra 2.2. Možnosti doručení

Možnosti doručení

Doprava ZDARMA u označeného zboží nebo při nákupu nad 2 000 Kč.

 • PPL Balíkem PPL Expresní přeprava balíku do 24 hodin po odeslání. Možnost sledování zásilky. 100 Kč Zdarma zítra 2.2.
 • PPL Osobní odběr - PPL Parcel Shop (4000 míst) Zboží si vyzvednete na vybrané pobočce sítě PPL ParcelShop. 100 Kč Zdarma k odběru zítra 2.2.
 • Osobní odběr - Prodejna Praha 13 Zboží si vyzvednete ve specializované Maxi-Cosi prodejně "Ráj Autosedaček", Suchý vršek 2122/33, Praha 13. 0 Kč k odběru dnes 

Záruka 3 roky

Kategorie: Autosedačky 0-13 kg

Proč vybrat CabrioFix i-Size

CabrioFix je legendární řada autosedaček a mezi rodiči celkově možná vůbec nejoblíbenější autosedačka pro miminka. Hlavními přednostmi inovovaného modelu CabrioFix i-Size jsou schválení podle nové normy i-Size, nízká váha, vysoká bezpečnost a příznivá pořizovací cena.

Jistotu bezpečí navíc zvyšuje novorozenecká vložka, která pomáhá docílit správné polohy u nejmenších miminek. Opěrka hlavy a pásy jsou výškově polohovatelné podle toho, jak děťátko roste. Samozřejmostí je integrovaná sklápěcí sluneční stříška pro ochranu před sluncem a větrem.

K autosedačce CabrioFix i-Size je možné dokoupit ISOFIX základnu, získáte tak ještě větší pohodlí pro poutání autosedačky. Nebo si můžete zvolit základnu FamilyFix3, na kterou je možné připevnit také pokračující autosedačku pro větší děti Pearl Pro2 i-Size, takže touto volbou si výhodně zajistíte cestování až do 4 let věku dítěte.

Autosedačku je možné použít jako součást cestovního systému s kočárky Maxi-Cosi a dalších značek, které jsou kompatibilní se systémem Maxi-Cosi Click and Go.

1.8 Hodnocení sedačky autoklubem ADAC

 • Bezpečnost: 1.3
 • Obsluha: 2.5
 • Ergonomie: 1.6
 • Škodliviny: 1.0
 • Zpracování a čištění: 1.9
 • 0.6 - 1.5 velmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojující
 • 3.6 - 4.5 dostatečné
 • 4.6 - 5 nedostatečné

Důležité vlastnosti

i-Size

Schválena podle i-Size

Autosedačka je schválena podle novější normy i-Size (UN R129). Je testována podle přísnějších pravidel a respektuje nejnovější bezpečnostní standardy. Značení autosedačky podle výšky dítěte dělá přechod na tuto autosedačku jednodušší a tím bezpečnější.

Nízká váha

Váha pouze 3,2 kg

Autosedačka je velmi lehká a proto se snadno přenáší do auta i zpátky domů, stejně tak se snadno nasazuje na podvozek kočárku.

Vložka

Novorozenecká vložka

Součástí autosedačky je bezpečnostní vložka pro novorozence, která omezuje prostor v autosedačce a miminko může ležet rovněji v pohodlné a ergonomické poloze.

Stríška

Sklápěcí sluneční stříška

Součástí autosedačky je také integrovaná sklápěcí sluneční stříška, která nabízí ochranu před sluncem a větrem.

Isofix základna

ISOFIX základna

Po dokoupení základny CabrioFix i-Size lze instalovat autosedačku pomocí kotevních bodů systému ISOFIX. Tím získáte nejpevnější způsob poutání autosedačky do vozidla. Tento vysoce bezpečný standard je dále vylepšen o podpěrnou nohu, která zajišťuje dodatečnou stabilitu autosedačky.

Modulární základna

Modulární ISOFIX základna

Jedna základna, dvě sedačky:
volbou modulární základny FamilyFix3 získáte kompatibilní základnu nejen s autosedačkou pro miminka CabrioFix i-Size ale také s pokračující autosedačkou Pearl Pro2 i-Size. Tato modularita poskytuje vynikající komfort pro první čtyři roky s vaším dítětem.

Cestovní systém

Cestovní systém

CabrioFix i-Size lze pomocí adaptérů připevnit na kočárky Maxi-Cosi a další modely kočárků mnoha významných značek. Dětská autosedačka se tak stává součástí praktického cestovního systému, který rozšiřuje vaši mobilitu a nabízí plnohodnotné řešení pro cestování.

Podívejte se na video

Parametry

Známka ADAC 1.8

Schválení podle normy EU i-Size (ECE R129)

Určeno pro děti 40 – 83 cm

Přibližný věk od narození do 15 měsíců

Umístění po směru jízdy ne

Umístění proti směru jízdy ano

Způsob poutání dítěte 3bodový pás

Pratelný potah ano

Poutání 3bodovým pásem vozidla

Poutání pomocí externí základny ano, po dokoupení základny

Externí základna ISOFIX ano, Cabriofix i-Size nebo FamilyFix3

Novorozenecká vložka ano, komfortní novorozenecká vložka

Stříška ano, součástí autosedačky

Součást cestovního systému ano

Typ boční ochrany základní

Otočné sedadlo směrem ke dveřím auta ne

Systém odvětrávání ne

Odnímatelný vnitřní nosič ne

Výška maximální 57 cm

Šířka 44 cm

Váha 3.2 kg